Sevdanur Şahin


Aşk güzel şey azizim, Aşk güzel şey.

Aşk güzel şey azizim, Aşk güzel şey.


Aşk, ne güzel kelime 3 harf ama sonsuz. Tarifi anlatılamayacak kadar güzel duygu. Birden bire hayatına hiç tanımadığın bir insan girecek ve hayatının tümü olacak. Hiçbir şeyi sorgulamadan hayatının merkezine koyacaksın onu, nasıl oldu, nereden geldi anlamayacaksın. Gün geçtikçe çok daha seveceksin.

Her zaman içinde bir korku olacak, onu kaybetmekten çok korkacaksın ama böyle bir şeyi düşünmek bile istemeyeceksin. Hiçbir şey onun yokluğu kadar korkutmayacak seni.  Onun gitmesine izin vermeyeceksin ve böyle bir ihtimali dahi düşünmeyeceksin.

Her şeyi onunla yapmak isteyeceksin. Günün tamamı onun yanında geçsin isteyeceksin, hatta günler yetmeyecek sana bir ömür bile az diyeceksin. Her şeyin olacak işte senin, hayatının tümü. Tek başına olduğun bu hayatı artık onunla paylaşacaksın ve anlayacaksın ki tek başınayken bir hiçsin. Hayatındaki eksik parçanın tamamlandığını hissedeceksin. Bu zamana kadar aradığın şeyin aslında aşk olduğunu anlayıp ona sımsıkı sarılacaksın.

Eğer sende hayatındaki eksik parçayı tamamladıysan onu asla bırakma ve imkanın varken sımsıkı sarıl. ‘Seni Seviyorum’ demekten korkma, sevdiğini söylemekten daha doğal ne olabilir ki bu hayatta?