Arama Sayfası
EMNİYET TEŞKİLATI  170. KURULUŞ YILINI KUTLADI

EMNİYET TEŞKİLATI 170. KURULUŞ YILINI KUTLADI

Emniyet Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Çan’da, 10 Nisan Polis Haftası kutlandı. Atatürk Şehir meydan’ında başlayan törene Garnizon Komutanı Üstteğmen İsmail Can, Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çan İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Uğurelli, Daire Amirleri ve 23 Eylül Orta Okulu Öğretmen ve Öğrencileri katıldı. Program İlçe Emniyet Müdürü Hüseyi Uğureli’nin Atatürk Büstüne Çelenk Konmasıyla başladı.

DÜĞÜN ARACI KAZA YAPTI: 7 YARALI

DÜĞÜN ARACI KAZA YAPTI: 7 YARALI

Çan ilçesinden Söğütalan köyündeki düğüne giden gelin arabası, Çan-Çanakkale karayolunun 9. kilometresinde bulunan Büyükpaşa köyü yol kavşağında bir otomobil ile çarpıştı.

ÇAN’DA TRAFİK KAZASI : 1 YARALI

ÇAN’DA TRAFİK KAZASI : 1 YARALI

Çan 23 Eylül Kurtuluş Parkı önünden şehir merkezine ilerleyen C. Cengiz yönetimindeki 17 HF 818 plakalı araç, o sırada akülü engelli arabası ile ilerleyen Engelli O. Sezgin’e çarptı.

ÇAN'DA HIDRELLEZ HAYRI DÜZENLENDİ

ÇAN'DA HIDRELLEZ HAYRI DÜZENLENDİ

​ Çan ilçesine bağlı Halilağa köyünde geleneksel olarak her yıl 6 Mayıs tarihinde düzenlenen hıdrellez hayrında, hayırsever bir kişinin yaptırdığı köy camii şadırvanın açılışını Çan Kaymakamı Nurettin Kakillioğu ile Burdur il müftüsü Hıdır Bayrak yaptı.

AK PARTİ ÇAN SEÇİM BÜROSU AÇILDI

AK PARTİ ÇAN SEÇİM BÜROSU AÇILDI

AK Parti Çan İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan seçim bürosu, düzenlenen törenle açıldı. Törene misafir olarak katılan AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Bülent Turan’ın milletvekili adaylığının Çanakkale için çok büyük bir şans olduğunu söyledi.