Arama Sayfası
EMNİYET TEŞKİLATI  170. KURULUŞ YILINI KUTLADI

EMNİYET TEŞKİLATI 170. KURULUŞ YILINI KUTLADI

Emniyet Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Çan’da, 10 Nisan Polis Haftası kutlandı. Atatürk Şehir meydan’ında başlayan törene Garnizon Komutanı Üstteğmen İsmail Can, Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çan İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Uğurelli, Daire Amirleri ve 23 Eylül Orta Okulu Öğretmen ve Öğrencileri katıldı. Program İlçe Emniyet Müdürü Hüseyi Uğureli’nin Atatürk Büstüne Çelenk Konmasıyla başladı.

ÇAN’DA BAHAR TEMİZLİĞİ

ÇAN’DA BAHAR TEMİZLİĞİ

​ Çan Belediyesi, zorlu geçen kışın ardından bahar temizliğine başladı. Parklardan başlayan temizleme çalışmaları cadde ve sokaklarla sürüyor. Şehirdeki ana arterlerin, tüm cadde ve sokakların temizlenmesi için oluşturulan ekipler ile yapılan temizlik çalışmalarında tüm cadde ve sokaklar temizlenecek.

ÇAN’DA TRAFİK KAZASI : 1 YARALI

ÇAN’DA TRAFİK KAZASI : 1 YARALI

Çan 23 Eylül Kurtuluş Parkı önünden şehir merkezine ilerleyen C. Cengiz yönetimindeki 17 HF 818 plakalı araç, o sırada akülü engelli arabası ile ilerleyen Engelli O. Sezgin’e çarptı.

ÇAN ANADOLU LİSESİ KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

ÇAN ANADOLU LİSESİ KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

​ Çan Anadolu Lisesi Rehberlik Servisinin organize ettiği ve sınıf öğretmenleri Halil Mutlu’nun hazırladığı Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. gezisine TM alanı tercihli 12/D sınıfı katıldı. Gezi kapsamında öğrencilerin alanlarını ilgilendiren bölümlerden Muhasebe ve İnsan Kaynakları müdürlükleri ziyaret edildi.