Güncel Çan Belediye Başkanı Öz'den Atatürk Büstüne Çelenk Töreni

Çan Belediye Başkanı Öz'den Atatürk Büstüne Çelenk Töreni

Haber Tarihinde Yazıldı 0

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Cuma günü aldığı Çan Belediye Başkanlığı görevinden sonra bu gün Atatürk Şehir merkezinde bulunan Atatürk büstüne Çelenk koydu. Başkan Öz, burada yaptığı konuşmasında " 31 Mart Mali Yerel Seçimler sonuncu Çan halkının teveccühü ve Allahın izni ile 31 Mart günü sonrası görevi devraldık.

x399133564.JPG

 

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Cuma günü aldığı Çan Belediye Başkanlığı görevinden sonra bu gün Atatürk Şehir merkezinde bulunan Atatürk büstüne Çelenk koydu. Başkan Öz, burada yaptığı konuşmasında  " 31 Mart Mali Yerel Seçimler sonuncu Çan halkının teveccühü ve Allahın izni ile 31 Mart günü sonrası görevi devraldık. 
Mazbatamızı  aldıktan sonra ilk görev günümüzde Atamıza saygı için çelengimizi sunduk. Bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Herkesin Belediye Başkanı olmak çok önemli. Allahın izni ile hangi siyasi parti düşüncesinde olalım bugünden itibaren parti rozetimizi çıkarıp herkesin Belediye Başkanı olarak ben ve meclis üyesi arkadaşlarım Çan için gece gündüz mücadele edeceğiz.
Devir teslim töreninde söyledim bugün de söylemek istiyorum, Abdurrahman Kuzuya başkanlık süresi boyunca yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz dönemlerde Çanımıza hizmet eden tüm başkanlarımıza da teşekkür ediyorum. Kim hangi partiye oy verirse versin 31 Marttan sonra bu son buldu ve birlik beraberlik içinde ayrım yapmadan yolunuza devam edeceğiz. Koltuklar geçicidir. Biz burayı emanet aldık bunun farkındayız. Halkımızdan aldığımız emanetin değerinin farkındayız ve görev aldığımız süre zarfında  bu emanete sahip çıkacağıma söz veriyorum'' dedi.