Güncel Çan Belediye Başkanı Kuzu’dan Basın Mensuplarına Yemek

Çan Belediye Başkanı Kuzu’dan Basın Mensuplarına Yemek

Haber Tarihinde Yazıldı 0

Çan Belediye Başkanı Dr.Abdurrahman Kuzu 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle ilçede görev yapan basın mensuplarına yemek verdi.

x5358240008.jpg

Çan Belediye Başkanı Dr.Abdurrahman Kuzu 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle  ilçede görev yapan  basın mensuplarına yemek verdi.
 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle Çan Belediye Başkanı  Dr.Abdurrahman Kuzu, Seramik Fabrikaları Havuz Başı Sosyal Tesisleri’nde İlçede görev yapan  basın mensuplarıyla  yemekte bir araya geldi.
Organizasyonda kısa bir konuşma yapan Başkan Kuzu;” Emektar basın mensuplarının gününü kutluyorum. Zor bir meslek yapıyorsunuz saat, yer, mekân gözetmeden işinizi yapmaya çalışıyorsunuz. Yerel yönetim olarak her zaman yanınızdayız. Bir gün değil her zaman sizin için özel bir gün. Bu anlamda gününüzü kutluyorum.” şeklide konuştu.
Başkan Kuzu, konuşmanın ardından yemeğe katılan gazetecilerin sorularını cevaplarken, “seçim sürecine girdiğimiz bu dönemde sosyal medyadan yapılan eleştiriler bilinçsizce yapılıyor. Bizim kimseye verilemeyecek hesabımız yok. Kafasına takılan sorusu olan bana her zaman ulaşabilir” dedi.