Güncel Terzialan Karakoca Arası Bozuk Yollar Vatandaşı Çileden Çıkardı

Terzialan Karakoca Arası Bozuk Yollar Vatandaşı Çileden Çıkardı

Haber Tarihinde Yazıldı 0

Çan İlçesine bağlı Terzialan beldesi ile Karakoca köyleri arasındaki yollar vatandaşın tepkisine neden oldu. Her gün bu yolu düzenli kullanmak zorunda kalan vatandaşlar bu duruma isyan ediyor.

x784570575.jpg

 

Çan İlçesine bağlı Terzialan beldesi ile Karakoca köyleri arasındaki yollar vatandaşın tepkisine neden oldu. Her gün bu yolu düzenli kullanmak zorunda kalan vatandaşlar bu duruma isyan ediyor. Köstebek yuvasına dönen yoldaki çukurlara iyi havalarda yapılan dolgular, yağmur sonrası aynı duruma gelince yolu kullanan vatandaşlar yetkililere sosyal medya hesaplarından fotoğraflar ile sitem ettiler. Yolu her gün düzenli olarak kullandığını söyleyen Ahmet Ünver, “çukurlara geçici bir şekilde dolgu yapılıyor. Bu dolgu yağmur yağmasından sonra oyulup eski durumuna geliyor. Karakoca Terzialan beldesi arasında oluşan çukurlar nedeniyle aracıma kısa bir süre içerisinde  bin tl  masraf yaptım. Benim gibi bu yolu kullanan sürücüler araçlarının ön takımları için sanayiye taşınıyorlar. Herkes aile geçindiriyor. Siyasilere sesimizi duyuramıyoruz. Biran önce sesimize çare olacak siyasetçilerimizi bekliyoruz” dedi.  

 

 
 
 
 
Ahmet Ünver
1 saat · 
 

Evet abiler arkadaşlar yazmak istemiyorum ama günden güne bu sorumsuzluk yüzünden masraflar 1.000 tl oldu parayı yolda bulmuyorum bende bir aile gecindiriyorum. Bu yollarla kimin ilgilendiğini çok iyi biliyorum fakat rencide olmasın kimse diye diye zarari hep kendime veriyorum yeter artık Pilava çaya herkes gidiyor ama bu yolları görmüyor görün artık Vatandaş sahipsiz değildir. Yetkilileri göreve davet ediyorum.