Politika Çan CHP Çelenk Sunma Töreni

Çan CHP Çelenk Sunma Töreni

Haber Tarihinde Yazıldı 0

Çan CHP ve ADD 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Kaymakamlık Binası bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirdiler.

x5314752459.jpg

 

Çan Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçü Düşünce Derneği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Kaymakamlık Binası bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirdiler. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından, CHP İlçe Başkanı Ümran Aydın, ‘’ Kurtuluş mücadelemizin başlangıcı olan 19 Mayıs 1919’un 99. yılını birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Nice 19 Mayısları beraber kutlama dileği ile günümüz kutlu olsun” dedi. 

ADD İlçe Başkanı Gökay Bulut,’’ Her birimiz Mustafa Kemaliz, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim ulusal bağımsızlığımızı simgeleyen, büyük sıkıntılarla elde ettiğimiz, çok canlar vererek kazandığımız bağımsızlığımız karşılığı olan önemli ve anlamlı gülerdir. Bu önemli ve anlamlı günlerde hep birlikte olma dileği ile herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum” şeklinde konuştu.