Eğitim & Sağlık 'Bir Buçuk Porsiyon Karışık''

'Bir Buçuk Porsiyon Karışık''

Haber Tarihinde Yazıldı 0

Çan Çevre Derneği Tiyatro Kulübünün hazırlamış olduğu ''Bir Buçuk Porsiyon Karışık'' isimli tiyatro oyunu sahnelendi

x446893573.JPG

Çan Çevre Derneği Tiyatro Kulübünün hazırlamış olduğu ''Bir Buçuk Porsiyon Karışık'' isimli tiyatro oyunu Çan Belediyesi Nadir Pazarbaşı Düğün Salonu'nda salonunda sahneledi. Tiyatro gösterisini seyretmeye gelen vatandaşlar tarafından kitap bağışı gerçekleştirildi. Bağışlanan kitaplar ihtiyaç sahibi kitap okurlarına bağışlanmak üzere kabul edildi.
Birbirinden güzel ve güldüren tiyatro gösterisine CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydin, İyi Parti İlçe temsilcileri, Çan Çevre Derneği Başkanı Hamza Yıldız, STK Başkan ve yöneticilerinin yansıra çok sayıda vatandaş katıldı. Gecenin sonunda Çan Çevre Derneği Başkanı Hamza Yıldız Çan Tiyatro Kulübü kurucularından Fatiha Çeviren'e teşekkür ederek plaket takdim etti.
Gecenin sonunda  kısa bir konuşma yapan Hamza Yıldız” Ekibimiz ilk oyununu izlediniz, katılımlarınız bizlere güç verdi. Bu gece burada olmanız bizlere güç ve onur verdi. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Yaşadığımız toprağa, soluduğumuz havaya, içtiğimiz suya, cennet gibi doğaya sahip çıkalım, çünkü bu değerler bizlere emanet. Bu değerlerin gerçek sahibi çocuklarımız ve torunlarımız.” şeklinde konuştu.