Eğitim & Sağlık Çan Anadolu Lisesi 128 Öğrenciyi Mezun Etti

Çan Anadolu Lisesi 128 Öğrenciyi Mezun Etti

Haber Tarihinde Yazıldı 0

Çan Anadolu Lisesi 2016-2017 yılı mezunlarını uğurladı. Çan Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleşen Mezuniyet Programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından okul müdürü Aziz Savaş’ın açılış konuşması ile başladı.

x4328882098.JPG

Açılış konuşmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bal ve İlçe Belediye Başkanı Dr.Abdurrahman Kuzu günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptılar. Başkan Kuzu mezun olan öğrencilere Üniversite hayatlarında başar diledi.
Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere plaket takdimi yapıldı. Okulu derece ile bitiren okul üçüncüsü  Sedef Gül’ plaketini Kale Nakliyat Müdürü Ahmet Sert takdim ederken, okul ikincisi   Ayşen Yumurtacı’ya  plaketini İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bal ve okul birincisi Kübra Demirel’e   Çan Belediye Başkanı Dr.Abdurrahman Kuzu takdim etti.
Okul Birincisi Kübra Demirel, mezuniyet konuşmasının ardından mezuniyet kütüğüne Okul Müdürü Aziz Savaş ile birlikte plaketi  çaktı.
Mezuniyet programı  kep atımı ve okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu müzik etkinliği ile sonra erdi.
 Gerçekleştirilen etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bal, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Kale Nakliyat Müdürü Ahmet Sert, Çan’da görev yapan okul müdürleri ve öğretmenlerinin yanı sıra öğrenci velileri katıldı.